[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Agron Llakaj e Rovena Stefa grinden “live” në emision!Agron Llakaj humoristi shqiptar dhe këngëtarja e mirënjohur Rovena Stefa ishin mysafirë në “Kojshia Show”.

Ndër të tjera si nuse dhe vjehërr ata u grinden ndërmjet vete.

Shikojeni momentin nga minuta 40.

Menu Title