[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Agim Bahtiri: E dënoj ashpër goditjen fizike të Dardan Molliqaj ndaj Haki AbazitKryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka reaguar për sulmin e Dardan Molliqaj ndaj Haki Abazit. “E dënoj ashpër sulmin fizik të Dardan Molliqajt ndaj Haki Abazit”, ka shkruar Bahtiri në llogarinë e tij në Facebook.

“Veprime të tilla kriminale tregojnë se Molliqaj dhe shokët e tij e kanë dëmtuar me vite Lëvizjen Vetëvendosje, duke bërë veprime të dhunshme dhe të patolerueshme”

Ky është shkrimi i plotë i tij:

E dënoj ashpër sulmin fizik të Dardan Molliqajt ndaj Haki Abazit. Veprime të tilla kriminale tregojnë se Molliqaj dhe shokët e tij e kanë dëmtuar me vite Lëvizjen Vetëvendosje, duke bërë veprime të dhunshme dhe të patolerueshme.

Përkrahjen e gjithmbarshme popullore ndaj Albin Kurtit dhe Lëvizjes Vetëvendosje nuk po e pranojnë dezertorët e PSD-së.

Me veprime banditeske Molliqaj dhe shokët të tij, po mundohen t’i hyjnë në hatër gangsterëve të partisë që iu kanë bashkëngjitur.

Ka kaluar koha e frikës dhe dhunës, sepse askush nuk i frikësohet askujt, aq më pak banditëve të vegjël si Dardan Molliqaj, i cili krejt famën e ka të ndërtuar duke nxjerrë njerëz zhag nga veturat.

Veprimi i sontëm është i ligë dhe tinëzar, sepse herave të tjera nuk do ta ketë rastin ta përsërit të njëjtin!

AB

Menu Title