.
×

Afërdita prezanton nënën dhe motrën (Foto)Prezantimi i anëtarëve të familjes nga fytyrat publike tashmë është bërë zakon. Më herët ishte Enca ajo që para fansave të saj prezantoi motrën dhe prindërit.

Ndërsa, tani këtë gjë po e bën këngëtarja Afërdita Dreshaj. Ajo ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet se është se bashku me motrën e saj Jehonën e cila vetëm se ka filluar të bëhet e njohur dhe me nënën e tyre.

Ajo që vërehet në këtë foto është se as Afërdita as Jehona nuk ngjajnë shumë me të ëmën. /Indeksonline/