[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Adem Salihaj: Nuk kam ndërruar mendje, nuk e votoj Demarkacionin!Botapress, 27 shkurt – Deputeti i LDK-së Adem Salihaj ka mohuar spekulimet e medieve për gjoja ndryshimin e mendjes dhe për votimin e Demarkacionit.

Salihaj në një prononcim për Botapress ka thënë se këto janë vetëm spekulime ditore të medieve për interesa të tyre ndërsa ai nuk ka ndryshuar mendjen për Demarkacionin. Ai edhe më tutje ka rezervat e tij për Demarkacionin dhe nuk do ta votoj kur do që të sillet në Kuvend, ka thënë Salihaj për Botapresss.

Menu Title