.
×

Adelina Tahiri: Ja cila është lidhja ime me basketbollistin Dardan BerishaAdelina Tahiri ka folur për spekulimet rreth një lidhje dashurie mes saj dhe basketbollistit Dardan Berisha.

Ajo ka mohuar se mes tyre ka diçka më shumë se sa një miqësi.

Këto deklarata Adelina i ka bërë derisa ishte e ftuar në emisionin “Një kafe me Labin” në Radiotelevizionin 21.

“Dardanin e kam vetëm shok të ngushtë nuk e di pse po spekulohet për një lidhje të tillë. Kurdo që të kem të dashur do t’u tregoj gjithë fansave të mi’, ka thënë Adelina.