[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Adelina Tahiri degradon me fjalorin kundër ndjekësveAdelina Tahiri sërish është kapur me ndjekësit e saj në Instagram. Sërish temë e njejtë, sërish kritika të njejta për këngëtaren shqiptare Adelina Tahirin.

Ndjekësit po vazhdon t’i mundojë fakti se ajo është martuar me një njeri më në moshë se ajo dhe ata thuajse në secilën foto që këngëtarja poston po ia përmendin këtë fakt.

Së fundmi Adelina ka publikuar në Instagram një foto tërheqëse para pasqyrës dhe mes komenteve vihen re fjalët e një ndjekëseje me profil të rrejshëm.

Ajo e quan këngëtaren k**** dhe nuk i kursen fjalët.

“Po don me tregu që ësht plak para kohe dhe ka marrë hijen e plakut. Na fëlliqën k***at që dalin me moshën e babës vet”, i shkruan komentuesja.

Këto fjalë duket se nuk i kanë pëlqyer aspak Adelinës, e cila ia ka kthyer me të njëjtën monedhë ndjekëses.

“Ti shif nanën tande dhe motrën tande… A unë kam marrë hije plake a jo është problemi jem. Ti çfarë problemi ke që nuk shef robt e tu. E se shef vetem me ç’ka ngjason (emoji majmuni) dhe shkruan me profile fallco. Se je shumë e bukur e ke frikë mos me t’marrë m’sysh. Po më ku*** se ty nana jote s’ka që bëni gjana të fshehta me profile fallco. Turpppp”, i kthehet Adelina.

Adelina

Menu Title