.
×

Adelina sapo doli nga frizeri, rregullohet e vesh pallto të tërën me puplaAdelina Tahiri vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale edhe pas lindjes së djalit. Por, shumica e postimeve kanë të bëjnë me Jonin, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se sapo është rregulluar dhe po duket shumë bukur. Vëmendja është tek palltoja e saj me pupla.