.
×

Adelina Ismaili  e kall flakë te Shpetim Desku n’Kosovë Show! (Video)



 

Adelina Ismaili në këtë javë është e ftuar në emisionin n’Kosovë Show. Ajo ka treguar pjesë të jetës së saj që nga fillimi i karrierës e deri më tani.

Ndër të tjera ajo ka folur edhe për raportin e saj me ish-presidentin Ibrahim Rugova dhe ‘bërrylat’ brenda LDK’së.

 

Këngëtarja e cila ka publikuar këngën ‘T’iqja’ nuk e ka mohuar mundësinë e përfshirjes në politikë.