[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Adelina Emini rikthehet në muzikë pas një mungese të gjatëAdelina Emini është këngëtarja e disa hiteve të njohura për publikun dhe mjaft të dashura. Ka më shumë se dy vite që ajo nuk është aktive në skenën muzikore dhe sigurisht të gjithë kemi qenë kureshtarë të dimë arsyen e kësaj mungese. Vetë Adelina ka bërë njoftimin se shumë shpejt do të rikthehet me një super këngë.

Në postimin e fundit në Instagram këngëtarja shihet në një studio duke incizuar këngën e re, si duket do të bashkëpunoj me Florent Boshnjakun.

“Miq të dashur, diçka e bukur po vjen..një super këngë” ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotos./Botapress/

 

Menu Title