[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Adelina Berisha zgjedh mes presidentit dhe kryeministrit të KosovësAdelina Berisha ka qenë protagonistja e radhës në “Kë Zgjedh”.

Ajo është detyruar të zgjedh në mes emrave të njohur të estradës por edhe të politikanëve.E pyetur se kë zgjedh mes kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj e të presidentit, Hashim Thaçi, Adelina befason me zgjedhjen.

Për të mësuar përgjigjen e saj shikojeni materialin që ua sjellim më poshtë nga minuta e 1:42.

Menu Title