.
×

A po e mbanë Shkenda Dubova unazën e fejesës? (Foto) 

Ndër këngëtaret dhe biznesmenet më të suksesshme në tregun tonë, është padyshim këngëtarja e cila pak ditë më parë, pikërish në ditëlindjen e saj i dha fund beqarisë, shkruan Kosovarja.

 

Shkenda Dubova, e cila ndryshe njihet edhe si Barbie e estradës, së fundmi mori pjesë në ditëlindjen e koleges së saj, Fjolla Morinës, me ç’rast dukej e mrekullueshme.

Por në fotografinë e publikuar nga Fjolla, shihet se Shkenda në dorë nuk e ka unazën e fejesës. Gjithsesi, fejesa e saj ishte publike dhe bëri bujë të madhe mediatike, duke u cilësuar si një ndër netët dhe befasitë më të bukura për të.

Një femër e cila merret shembull për sukseset e arritura dhe nuk po ndalet, ja si dukej.