[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

A po bëhen prindër Marina e Getoari? (Foto) 

 

Reperi i njohur kosovar Getoar Selimi “thithi nektar” në shumë lule Kosove, por e martoj një gocë Tirane, shkruan “Kosovarja”.

 

Geti u martua me prezantuesen nga Tirana, Marina Vjollca, mjaftë e bukur, e ëmbël dhe e famshme, sa për të qenë gruaja e Getiti.

Marina dhe Geti aktualisht po rrijnë larg vëmendjes mediatike. Bukuroshja e ekranit pas përfundimit të “C’est la vie”, nuk po shfaqet shumë, ndërkaq reperi sikur e ka ulur pak aktivitetin në muzikë, shkruan “Kosovarja”.

 

E, gjatë kësaj kohe pushimi për të dy, ndoshta mund të niset për këtë botë ndonjë bebe. Është koha, apo jo?

Menu Title