[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

A e mbani mend Shyhrete Behlulin zeshkane? Kështu dukej këngëtarjaShyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun

Në zhanrin e muzikës popullore të cilin Shyhretja e këndon tash e sa vite, ajo çdo herë ka qenë e pëlqyer nga publiku i të gjitha moshave

Përveç për këngët e saj ajo njihet edhe për paraqitjet elegante. Shyhreten ka tash e disa kohë që e shohim vetëm me flokë të bardha.

Por, vite më parë ajo i mbante flokët ngjyrë të errët.

Shikoni fotografitë dhe vlerësojeni ju vetë se si duket më bukur këngëtarja:

FOTO

Menu Title