[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

A e keni parë ish-burrin e Albërie Hadërgjonaj, ja e kaluara e tij problematike! 

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj është komentuar shumë për jetën e saj private dhe për posedimin e statusit “single”  tash e sa kohë, shkruan Botapress.info

Mirëpo ish burri I saj për të cilin Albërie nuk flet shumë quhet Mentor Hadërgjonaj dhe është babai I dy vajzave të këngëtares, Agnesës dhe Anxhelinës.

Cifti në fjalë u nda në vitin 2007, pasi ai kreu 7 vite burg nën akuzën e përfshirjes në afera kriminale dhe sipas dokumentit të prokurorisë emir I tij I vërtetë është Xhevdet Hadërgjonaj, I lindur në Decan./Botapress.info/

Ja fotografitë e ish burrit të saj:

 

Menu Title