.
×

A e keni ditur se Bekim Jashari e ka gruan kaq të bukur?Është pjestar i familjes heroike të Jasharajve të Prekazit dhe jo vetëm kaq. Bekim Jashari, djali i heroit të vendit, Hamëz Jasharit, tashmë nuk është më vetëm një familjarë i kësaj shtëpie, por ai është i pari i qytetit ku ka lindur, shkruan NewBorn.

Bekim Jashari, i cili garoj si i pavarur në zgjedhjet lokale të 22 tetorit, arriti që ta fitoj mandatin e kryetarit të Skenderajt pa balotazh.
Por Bekimi ka plot fat dhe kjo e dëshmon më së miri me gruan e tij të cilën e ka bukuroshe.

bekim