.
×

A e dini se çfarë shkruan në tatuazhin e ri të Emës, motrës së Adelinës? 

Ema Ismaili motra bukuroshe e Adelinës dhe Zanfinës, çdo ditë e më shumë zgjon kureshtje në mas, shkruan “Kosovarja”.

 

Ajo me paraqitjet e saj në rrjetet sociale pothuajse çdo ditë është pjesë e rubrikës rozë. E çdoherë flitet mirë për bukuroshen e cila nuk iu jep shkak medieve që të shkruajnë e të flasin keq për të. Bukuroshja Ismaili së fundmi ka nda një foto me miqtë e saj në instagram, ku aty shihet me të birin e motrës së saj Adelinës, me Uliksin. Teta e tij e ka bukuroshin e vogël në përqafim, ndërsa në sy na bie tatuazhi i saj interesant që deri më tani nuk e kemi vënë re.

 

Në tatuazh shkruan: “Mona” emri i nënës së ndjerë të motrave Ismaili. Të jetë ky tatuazhi më i ri i Emës, apo ndoshta e ka pas edhe më herët por nuk iu ka vënë re?