[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

A do ketë reshje bore gjatë së ditës së nesërme, ky është njoftimi i Institutit HidrometorologjikInstituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka publikuar motin për ditën e nesërme. Sipas IHK-së të dielën do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri -1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 4-5 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi 1-4 m/s

Menu Title