[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

8 Motrat Mustafa publikojnë këngën ‘Çika e nanës’, që solli grindjen me Shyhrete BehlulinËshtë publikuar me videoklip kënga e Motrave Mustafa. 8 motrat Mustafa janë bërë bashkë për të sjellë një këngë. Kënga me titullin ‘Çika e nanës’ ka kohë që është paralajmëruar dhe është pikërisht kënga që solli edhe ‘dramën’ me këngëtaren Shyhrete Behluli, shkruan Gazeta Express.

Motrat kanë thënë se ata e kanë pasur fillimisht idenë për një projekt të tillë, por më pas Shyhretja ka qenë më e shpejtë dhe ka realizuar një këng ku ka përfshirë nënën e saj në videoklip.

https://www.youtube.com/watch?v=4x7F18BjsVI

 

Menu Title