.
×

7 vjeçari shqiptar që ngriti Belgjikën në këmbë! 

Në garën për talentin e pazbuluar në Belgjikë ka marrë pjesë edhe një vogëlush shqiptar në programin “Britain’s Got Talent”, shkruan Botapress.info

Ajo që më shumë lë përshtypje është zëri I tij artistik dhe lëvizjet që I bënë gjatë performancës në skenë, kjo ka bërë që juria të mrekullohet dhe publiku të ngrihet në këmbë./BP/

Shikojeni videon nga kjo performancë:

Kliko Ketu