[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

7 vjeçari reciton 2800 vargje të Gjergj Fishtës pa u ndalurQuhet Nikoll Prendi. Është vetëm 7 vjeçar dhe reciton poezi duke i interpretuar si duhet.Por kjo nuk është arsyeja se përse vogëlushi është bërë ‘hit’ në rrjetet sociale.

Djali nga fshati Balldre i Lezhës është i aftë të recitojë jo pak por plot 2800 vargje poezi tëe At Gjergj Fishtës. Madje pa u ndaluar!

Për më tepër shikoni videon:

Gjeniu 7 vjeçar Nikoll Prendi me banim në Balldre të Lezhës reciton 2800 vargje të At Gjergj Fishtës.

Gjeniu 7 vjeçar Nikoll Prendi me banim në Balldre të Lezhës reciton 2800 vargje të At Gjergj Fishtës.

Publiée par Gazeta TemA sur Mercredi 20 novembre 2019

Menu Title