[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

50 Cent mbyll Instagramin50 Cent tronditi tifozët kur ai çaktivizoi llogarinë e tij në Instgram, pasi ishte shtëpia e shakave të kërtij rrjeti ndaj armiqve të tij.

Tani Instagram është një vend shumë më pak argëtues pa 50 Cent pasi ka qenë mbreti i argëtimit aty,Sidoqoftë, ai çaktivizoi në mënyrë tronditëse llogarinë e tij dhe në Twitter më 17 nëntor përmes një postimi duke treguar se kishte mbyllur Instgramin kishte mbyllur llogarinë e tij.

“E pëlqej më shumë Twitter se Instagramin, tani më ndiqni këtu”.

Menu Title