[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

5 arsimtarë dalin negativ me Covid 19, pritet të mbyllet shkolla “Bajram Curri” IstogPas testimeve, sot edhe zyrtarisht kanë dalë pesë (5) mësimdhënës/e me covid19 ne shkollën fillore “Bajram Curri” Istog, njofton Istogu Portal
Burimet e IstoguPortal brenda institucioneve arsimore te Istogut informojnë se sonte pritet te mbahet dhe mbledhje emergjente për të përcaktuar hapat e radhës, se a do te mbyllet kjo shkollë dhe si do të veprojë drejtoria e arsimit do ju mbajmë të informuar ne orët në vazhdim.
Ju kujtojë qe ditë me parë portali ynë ka raportuar ne lidhje me testimet e mësimdhënësve ne baza partiake dhe shoqërore.

Menu Title