[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

28 vjeçarja nga Ferizaj e sëmurë me kancer, për shërimin e saj nevojiten 110.000 euroHumanisti Labinot Tahiri ka treguar për Floriana Musliun, 28 vjeçare nga Ferizaj e cila vuan nga kanceri.Tahiri tregon se shërimi i saj kushton 110 mijë euro.

Postimi i tij i plotë:

RAST I RËNDË , dhe për këto raste duhet punë dhe ndihmë.

Të dashur qytetarë, ndoshta ka shumë padrejtësi në këtë jetë, por më e pa mëshirjshmja padrejtesi është kur i shohim vajzat e reja apo djemt e ri duke vuajtur nga LEUKEMIA e sëmundjet e rënda!

Vllezer dhe motra, Floriana Musliu 28 vjeqare nga Ferizaj, vuan nga semundja e kancerit!

Nuk po ju kërkojë VOTA, po ju kërkojë ndihmën që ta shpëtojmë se bashku me Zotin.

Shërimi i saj kushton nga 160.000 € në 110.000 €

Nëse jemi krejt se bashku dhe thuani që ta marrim edhe këtë rast, ne nga nesër e nisim në TURQI, por nëse ajo vazhdon të mbetêt në shtrat kêtu në Ferizaj mund të ndodh …… e larg qoftë.

Sa paguan dikush vota, le te na lajmrohen dhe te na ndihmojnë që ta shpëtojmë edhe këtë vajzë.

Me dashuri dhe respekt, Labi juaj Kosovë e Shqipërisë.

Menu Title