[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

24-orëshi i fundit: 880 gjoba për qytetarët që nuk i respektuan masat ndaj Covid-19Botapress 16 Shtator – Vetëm dje në Kosovë janë shqiptuar 880 gjoba ndaj atyre që nuk i respektuan masat ndaj COVID-19. Kështu njoftoi Policia e Kosovës, përmes një postimi në Facebook.

Bartja e maskës dhe ruajtja e distancës fizike prej 2 metrash është obligative me vendim të Qeverisë së Kosovës.

Menu Title