[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

2 vjet karrierë për TaynanSot është emri më i paguar e ndër artistet më të dashura të skenës muzikore shqiptare. Në një kohë të shkurtër arriti të marrë vëmendjen e të gjithëve.

Fjala është për Taynën, e cila zyrtarisht u bë pjesë e skenës muzikore më 1 qershor 2018, kur në këtë datë, në orën 18:00, publikoi këngën “Columbiana”.

Kjo këngë në dyvjetorin e publikimit ka shënuar 58 milionë shikime.

Tayna ka bërë postime të shumta me rastin e 2-vjetorit të ‘Columbiana’, duke shpërndarë postime të bashkëpunëtorëve dhe fansave të cilët e kanë uruar e kanë festuar bashkë me të.

 

Menu Title