[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

“19 herë e martuar, thotë jam e virgjër”, burri i bën të papriturën gruas në mes të emisionitNjë ngjarje e pakëndshme ka ndodhur sot në studion e “Me zemër të hapur” në News24, ku burri ka braktisur gruan në mes të emisionit.

Kjo ndodhi sot, ku Faik Çekrezi u përball me ish-gruan e tij Lirie Doskun, të cilën e kishte akuzuar për braktisje, por jo vetëm kaq.

Ndryshe nga deklaratat e 65 vjeçarit 1 ditë me parë, gruaja e tij, Liria ka sjellë sot një dëshmi të rëndë, ku e akuzonte ish-burrin se e kishte përdhunuar dhe në sy të fëmijëve për 10 vite me radhë.

Ajo e ka quajtur në mes të studios disa herë “monstër”. Faiku nga ana tjetër pranon që ka faje, por duke mos e duruar dot me gruan me akuzat e saj ai ka dalë nga studio.

V I D E O

Menu Title