[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

10-vjeçari nga Kosova mbytet në pishinën e një hoteli në DurrësNjë ngjarje tragjike raportohet nga Durrësi. Policia bën me dije se sot, më datë 12.08.2020, rreth orës 12:40, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, shtetasi kosovar E.T., 10 vjeç, dyshohet se është mbytur duke u larë në pishinë, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Menu Title