[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

10 momentet më të sikletshme të kapura ndonjëherë në televizion (Video)Puna në televizion nuk është aspak e lehtë. Madje edhe të dalësh para kamerave si i intervistuar, dikush e ka të vështirë dhe ndjehet në siklet. Sigurisht, pasi shpesh në ekrane ndodhin gjëra të cilat bëhen virale ani pse kanë ndodhur rastësisht ose nga ndonjë gabim i vogël.

Kështu, një llogari në ‘YouTube’ ka bërë një përmbledhje të momenteve më të sikletshme që janë kapur ndonjëherë nga kamerat në televizione të ndryshme.

Me të vërtetë, këto gjëra janë të sikletshme, apo jo? / Botapress.info/

Menu Title