[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

​Sonte Guardiolas i ndodhi diçka për herë të parë në Ligën e KampionëvePep Guardiola dhe Manchester City janë eliminuar nga Liga e Kampionëve

Monaco ka mposhtur 3:1 Manchester Cityn, për ta eliminuar në 1/8 e finaleve të Ligës së Kampionëve.

Eliminimi në këtë fazë, i ndodhë për herë të parë trajnerit pep Guardiola, i cili gjithmonë me skuadrat e tij kishte arritur çerekfinalen, gjysmëfinalen ose finalen.

Menu Title