[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

​Shembet Rruga “Shaqir Igrishta” në Prishtinë (Videolajm)Botapress, 9 Nentor-Është shembur një pjesë e rrugës “Shaqir Igrishta” në Bregun e Diellit, për shkak të punimeve që janë duke u kryer pranë saj.

Rruga është bërë e pa kalueshme për banorët e lagjes dhe është shembur si pasojë e gërmimeve që janë kryer pranë saj për ndërtimin e një objekti banesor.

Menu Title