.
×

​Erdhi koha e modeleve të shëndosha (Foto)Kate Upton thuasje ka pasur monopolin e të pozuarit për “Sport Illustrated” vitet e fundit, por ajo është zvendësuar nga modelja bukuroshe por me forma më të rrumbullakosura Ashley Graham.

Kjo është hera e parë që revista nxjerr në kopertinë një modele me masën plus.

27 vjeçarja e cila ka pozuar për rrobat e banjës tha: “ E di që linjat e mia janë seksi dhe dua që çdokush ta kuptojë se ashtu janë edhe format e tyre trupore.